Про Muffler

Наш сервіс створено для людей, які готові в будь-який момент поїхати у нову подорож, по справах або за пригодами.

Ми постійно слідкуємо за динамікою цін і відбираємо тільки найкращі пропозиції, як тільки вони стають доступними на ринку. Слідкуйте за нами у Facebook або Instagram і отримуйте свіжі ідеї для нових подорожей! Обіцяємо надавати тільки достовірну інформацію і найсвіжіші ціни.

Muffler продає тільки авіаквитки і додаткові послуги пов'язані з авіаперевезеннями. У нас ви завжди можете проконсультуватися з питань вибору складних маршрутів та будь-яких нестандартних ситуацій. А коли настане час вирушати в подорож, обов'язково нагадаємо про рейс.

Рішення створити Muffler було прийнято в звичних українських буднях. Тоді, коли настав час для змін - час простих і приємних подорожей до Європи, відкритих можливостей для зручної співпраці з іноземцями, час для інновацій і кращого обслуговування з боку українських сервісів бронювань. Зараз час розвитку української економіки і інфраструктури (та ринку авіаперевезень).

Наша прогресивна команда звикнула працювати віддалено (і цілодобово!), багато подорожувати і робити все в останню мить за допомогою телефону чи комп'ютера. Ми постійно прагнемо максимально спростити життя, відмовившись від зайвої бюрократії та автоматизуючи всі процеси - собі та нашим клієнтам. Ми створюємо найсучасніші технології та допомагаємо іншим туристичним компаніям їх використовувати, і нам доступні всі технологічні новинки а також підтримка від друзів та партнерів.

Ми - молода компанія з великими амбіціями!

Завітайте до нас

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Олени Кульчицької, буд. 2а (бізнес-центр), офіс 13
46001

Телефон:

+38 (0352) 56-17-97

Електронна пошта:

tickets@muffler.ua